KAS MES?

P

ESAME YPATINGO STATINIO STATYBOS RANGOVU

Mūsų tikslas – Teikti tik aukščiausios kokybės, kliento poreikius atitinkančias paslaugas

Suteikiama teisė būti ypatingo statinio statybos rangovu.
Statiniai: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai; inžineriniai tinklai: vandentiekio, nuotekų šalinimo; kultūros paveldo statiniai.
Statybos darbų sritys: bendrieji statybos darbai; vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklų tiesimas; statinio vandentiekio ir nuotekų šalinimo inžinerinių sistemų įrengimas; statinio šildymo, vedinimo ir oro kondicionavimo inžinerinių sistemų įrengimas; statinio elektros inžinerinių sistemų įrengimas; procesų valdymo ir automatizavimo sistemų įrengimas; statinio nuotolinio ryšio (telekomunikacijų) inžinerinių sistemų įrengimas; statinio apsauginės signalizacijos, gaisrinės saugos (signalizacijos) inžinerinių sistemų įrengimas.
P

ĮMONĖS ISTORIJA

UAB „Geransta“ savo veiklą pradėjo dar 2008 m. stogo dangų montavimo srityje. Jau pirmais savo veiklos metais buvome tinkamai atestuoti ir gavome stambių įmonių labai teigiamą įvertinimą, už mūsų sąžiningumą, atsakingumą ir dedamas pastangas. Tai leido mums sėkmingai augti. Jau 2014 m. gavome leidimą su atitinkamą atestaciją būti generaliniu rangovu ir pradėjome vystyti išties labai įspūdingus ir stambius projektus.

P

MŪSŲ VERTYBĖS

Sąžiningumas. Sąžiningas bendravimas ir bendradarbiavimas su užsakovais ir potencialiais klientais;

Profesionalumas. Visi įmonės atliekami darbai pasižymi aukšta kokybe. Mums svarbus kiekvienas mūsų klientas bei jo poreikių patenkinimas;

Nuolatinis tobulėjimas. Įmonės vadovybė vertina ir skatina darbuotojų norą bei siekį mokytis;

Inovacijų diegimas. Įmonė ieško tobulesnių, efektyvesnių technologinių sprendimų ir juos įgyvendina stengdamasi kuo labiau tenkinti užsakovų poreikius;

Atsakingumas. Mes atsakome už atliktų darbų kokybę jiems suteikdami garantiją;

Bendradarbiavimas. Svarbiausias įmonės turtas – užsakovai, todėl bendradarbiavimas yra kasdienė įmonės darbo dalis